Odkurzacz pionowy Hyundai VC 020 O

Sdílet

Odkurzacz pionowy Hyundai 2 w 1 to praktyczny pomocnik w każdym gospodarstwie domowym. Bezworkowe odkurzanie ze zmywalnym filtrem i mocy 600 W.

Odkurzacz Hyundai VC 020 O w kolorze pomarańczowo-srebrnym to poręczny odkurzacz pionowy 2 w 1, z możliwością wykorzystania jako ręczny lub stojący. Jest idealny do czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg, w tym trudno dostępnych miejsc i bez problemu radzi sobie odkurzając okruchy z blatu stołu lub szafek kuchennych. Jest lekki, kompaktowy i zawsze pod ręką do szybkiego użycia.


Moc odkurzacza pionowego wynosi 600 W. Radzi sobie z normalnymi zanieczyszczeniami, nadaje się do codziennego sprzątania i normalnego nieporządku.


Odkurzacz jest bezworkowy, wszystkie zanieczyszczenia zbiera się w naczyniu zbiorczym o objętości 0,5 litra. Bardzo skuteczny filtr HEPA zapewniający filtrację.


Odkurzacz pionowy nie zajmuje dużo miejsca, ponieważ może on być umieszczony w pozycji parkującej, aby nie przeszkadzał. Posiada składany uchwyt do wygodnego przechowywania. Wyjątkowo długi przewód 7 metrów pozwala na zasięg 8 m.

Lekki, przenośny, zawsze gotowy do użycia


* Bezworkowy odkurzanie - zawiera stały zmywalny filtr
* filtr HEPA
* Pojemność pojemnika na kurz 0.5 l
* Składany uchwyt
* Długość przewodu 7 m
* Poziom hałasu 79 dB (A)
* Moc 600 W

Gdzie kupić


Specyfikacja produktu
Odkurzacz pionowy Hyundai VC 020 O
Gwarancja 24 miesiące
Zasilaniesieciowe 230V
Odkurzacz ręczny i pionowy 2 w 1Tak
Typbezworkowy
Poziom głośności79 dB
Objętość worka na kurz0,5 l
Waga 2,7 kg
Wysokość 124,0 cm
Szerokość 25,5 cm
Głębokość 15,5 cm
Waga opakowania 3.590 kg
Wysokość opakowania 23,5 cm
Szerokość opakowania 64,0 cm
Głębokość opakowania 20,5 cm